Deskorolki kompletne

( ilość produktów: 2 )

Żaden szanujący się sklep celujący w streetwear, czy też w kulturę hip-hop nie może nie mieć w swojej ofercie zarówno akcesoriów do graffiti, jak części i decków do skateboardingu! Na naszym rodzimym rynku znajdziesz masę producentów, którzy nie odstępują na krok tych zachodnich, jak chociażby Nervous, czy Trash! Ale wśród akcesoriów skateboard dostępnych w unhuman.pl znajduje się też wiele produktów od zachodnich marek! Sprawdzaj Thrashera, Dyse One, czy też Independent Trucks CO. i ich niezastąpionymi trackami, których podobno nie można zajechać!! Nie zapominajmy o Diamond Grizzly i ich griptape'ach, których to klasyczne Vansy trzymają się jak przyklejone! A jak nie umiesz kręcić flipów to nara z podwórka!!! Skate And Destroy!

Nie trzeba mieć dużego doświadczenia w jeździe na deskorolce, żeby wybrać deskę odpowiednią na swój nowy środek transportu. Dobre kompletne deskorolki to świetny punkt wyjścia do rozpoczęcia przygody z szusowaniem po chodnikach i skateparkach.

Deskorolki kompletne ? czyli jakie?

Co kryje się pod nazwą deskorolki kompletne? To przede wszystkim deskorolki w pełnej gotowości do jazdy. Deskorolki - zestawy, zmontowane ze starannością z części wysokiej jakości. Decydując się na taką deskę, nie musisz już nic wybierać, montować ani dokupować ? wystarczy na nią wejść i ruszyć przed siebie. To świetne rozwiązanie dla osób, które albo dopiero się uczą jeździć na desce, albo planują korzystać z niej tylko od czasu do czasu, którym nie chce się jeszcze zgłębiać wszystkich tajników, na jakie zwracają uwagę zawodowcy.

Deskorolka kompletna do 300 zł ? rodzaje

Interesują Cię deskorolki kompletne? Sklep, do którego trafiłeś, oferuje je w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Wybierając deskorolkę należy zwrócić uwagę na rozmiar deski. W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów. Deskorolki kompletne 8.0 to sprzęt o szerokości 8 cali. Deskorolka kompletna 7.75 będzie od niej węższa, co jest zaletą dla osób, które noszą mniejszy rozmiar buta. Nie zawsze wzrost i waga powinny determinować wybór rozmiaru deskorolki, wszystko zależy od osobistych preferencji.

Deskorolki kompletne ? łożyska i trucki

Kolejnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę wybierając deskorolki kompletne, jest rodzaj łożysk i jakość trucków. Wpływają one bezpośrednio na to, z jaką prędkością można się poruszać na desce. Łożyska ABEC7 pozwalają na osiąganie większych prędkości, ale jednocześnie nie są tak wytrzymałe, jak łożyska ABEC3. One z kolei nie pozwalają na osiąganie aż tak dużych prędkości. Kompletne deskorolki w naszej ofercie mają dobrane sprawdzone i trwałe elementy, dzięki czemu nadają się znakomicie do przemieszczania się po terenie miejskim i wolno się zużywają.

Deskorolki dla początkujących

Zaczynając przygodę ze skateboardingiem i deskorolkami, dobrze jest szukać łożysk z
oznaczeniem ABEC5 ? to świetny wybór na start, a także po dłuższej przerwie od jazdy.
Takie optymalne rozwiązanie posiada nawet deskorolka kompletna do 300 zł. W tej
kwocie znajdą się deskorolki kompletne 8.0.
Sprawdź naszą ofertę i wybierz deskorolkę idealną dla siebie

pixel