Rękawiczki zimowe

( ilość produktów: 1 )

Docelowo rękawiczki jest to kawałek materiału, który zakrywa dłonie. Mają one chronić przed zimnem lub szkodliwymi substancjami, jednak często są używane po prostu dla ozdoby. Rzadko sięgają wyżej niż nadgarstek, ale zdarzają się i takie ewenementy. Wśród dostępnych w Unhuman.pl produktów znajdziesz neoprenowe rękawiczki od stoprocent (atestowane przez Sobotę i Winiego), bawełniane od Sokoła i Marysi - Prosto!!!, oraz bardziej techniczne od Dakine. Lepiej więc przeszukaj nasz sklep w poszukiwaniu tego akcesorium i nie zostawiaj odcisków palców na miejscu zbrodni!!!

Rękawiczki męskie zimowe dla miłośników mody ulicznej

Gdy termometry wskazują ujemne wartości, czas uzupełnić swoją stylizację o modne rękawiczki męskie. Podobnie jak w innych kategoriach naszego sklepu, tak i tutaj znajdziesz produkty, które łatwo dopasujesz do swojej ulicznej stylówy, oczywiście w kilku interesujących wariantach.

Dla tych, którzy na zewnątrz spędzają sporo czasu i nie chcą mieć czerwonych z zimna dłoni przygotowaliśmy wyjątkowo ciepłe rękawiczki męskie polarowe. Wybierz model z dodatkowym ściągaczem na nadgarstku, a zimne powietrze nie wedrze się również przez szczelinę między rękawem kurtki a rękawiczką. A jeśli bardziej cenisz sobie wysoką manualność, postaw na rękawice zimowe męskie o dopasowanym kroju. To maksymalna wygoda, zwłaszcza, gdy z zewnątrz pokryte są warstwą antypoślizgowego silikonu. Mamy też rękawiczki męskie ocieplane ze specjalnym wykończeniem kciuka i palca wskazującego, pozwalającym na obsługę ekranów dotykowych - idealna opcja, jeśli nie możesz żyć bez telefonu.

Twoi ulubieni producenci i rękawiczki męskie zimowe z ich logo

Czym byłyby modne rękawiczki męskie bez logo Twojego ulubionego producenta? Na szczęście marki same dbają o odpowiednią prezencję, więc będziesz mógł z dumą nosić swoje rękawice zimowe męskie ze znakiem Mass Denim, Dakine czy Prosto. Zdobienia znajdują się na grzbiecie lub palcach rękawiczki i mają postać drukowaną, żakardową, a nawet haftowaną. To wszystko oczywiście w uczciwej cenie i z możliwością zwrotu przez 30 dni. Zapraszamy do zakupów!

pixel