Portfele

( ilość produktów: 15 )
KoloryKolory
+ Rozwiń- Ukryj
MarkaMarka
Pokaż tylko Pokaż tylko

Drobne to w kieszeń, ale gruby hajs trzeba mieć gdzie trzymać! Na karcie nie widać, ile masz stówek, a w dobrym portfelu ich plik reprezentuje się najlepiej! Ilość wzorów i użytych materiałów jest praktycznie nieograniczona i producenci się prześcigają, żebyś nosił swój hajs właśnie w ich produkcie. Smoke Story, Nervous, Dakine dostarcza nam masę portfeli w najwyższej jakości. Wypłacaj więc szybko hajs i świeć nim przed wszystkimi, którzy go nie mają i niech wiedzą co się święci!!!

Modne portfele męskie od najlepszych marek

Wolisz klasykę czy coś bardziej sexy? Eleganckie portfele męskie w Unhuman to m.in. poliestrowe propozycje Dakine w szykownych odcieniach szarości, bordo i navy. Świetnie wyglądają nawet, gdy są puste, a jeszcze lepsze wrażenie zrobią, gdy wyładujesz je swoim grubym hajsiwem. To samo można powiedzieć o barwnych modelach tego samego producenta. Zieleń? Paski? Streetowy deseń? Proszę bardzo ? bierz co chcesz! Oryginalnych portfeli męskich u nas nie brakuje. Nie sposób też nie zwrócić uwagi na skórzane (skajowe) modele od Patriotic z żakardową aplikacją wewnątrz i tłoczonym wzorem z przodu.

Stylowy portfel na hajs i karty

Nie uznajesz monotonii? Spoczko, doskonale to rozumiemy i mamy coś interesującego dla Ciebie! Tylko spójrz na portfele młodzieżowe od Dakine. Unikalne wzornictwo to mało powiedziane! Jeśli szukasz dla siebie portfela, który ma to coś, to linia Pennie od Dakine zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. To portfel, który idealnie nadaje się do przenoszenia drobniaków, dzięki zapinanej kieszonce, ale również banknotów sporo się w nim zmieści. Jednak gotówka gotówką, ale sam najlepiej wiesz, że zwykle płacisz kartą. Właśnie dlatego zadbaliśmy, by oferowane w Unhuman.pl portfele męskie miały też przegródki na ?plastik?. W większości modeli wygodnie przechowasz swoje karty i szybko je wyciągniesz przy kasie. Praktyczne i modne portfele męskie ? czego chcieć więcej? Może gwarancji zwrotu pieniędzy lub wymiany towaru w ciągu 30 dni? Proszę bardzo! Cenimy sobie rzetelne podejście do sprzedaży, więc zakupy w Unhuman.pl są w 100% bezpieczne!

pixel