MUZYKA

( ilość produktów: 39 )
KategoriaKategoria
MarkaMarka
Pokaż tylko Pokaż tylko

Tak jak śnieg na Antarktydzie, tak muzyka jest nieodłącznym i kluczowym elementem ulicznej kultury. Rap ma wielką siłę, mimo że przez wiele lat zdążył ewoluować w różne strony. W unhuman.pl znajdziesz polskie rap płyty z najwyższej półki, zarówno te reprezentujące oldschool i newschool. Dorwiesz u nas krążki aktualnego topu wśród artystów takich jak Słoń i Mikser, Peja/Slums Attack, Polska Wersja, Sokół i Marysia Starosta, Paluch czy Diox oraz nieistniejących już kultowych składów, takich jak Grammatik czy Hemp Gru . Z nami zawsze wiesz co jest grane!

Jeśli, tak jak i my, nie ruszasz się z domu bez słuchawek, zaglądaj czym prędzej na naszą stronkę. Rap płyty to kolejna kategoria, którą umieściliśmy w naszej ofercie z myślą o pasjonatach dobrej muzyki ? takich jak Ty. Świeże krążki to jest to! Nasz sklep hip hop z dumą prezentuje bogaty asortyment. Znajdziesz u nas klasyki gatunku, jak i nowe polskie rap płyty. Mamy wszystko, co lubisz ? od Pezeta, przez Solara, Te-Trisa, aż po KaeNa czy PiHa i mnóstwo innych. Serio, długo by wyliczać, a my nie lubimy za długo rozwodzić się nad tematem ? lepiej sam zajrzyj na naszą stronkę i wybierz rap płyty, które dodasz do swojej kolekcji. Mówią, że kupowanie krążków to przeżytek, ale sam wiesz, że nie ma nic lepszego niż dotknąć świeżutką płytę i posłuchać jej brzmienia z głośników w Twoim aucie czy mieszkaniu.

Najlepsze płyty hip hop na Unhuman.pl

Szeroki wybór to jeden z powodów, dla których wiele osób zagląda na naszą stronę. Jako profesjonalny sklep dla miłośników streetwearu i rapu oferujemy płyty hip hop, które podbiły rankingi ? i serca słuchaczy. Kto nie lubi pobujać się przy dobrej nucie? Nasz asortyment obejmuje wiele krążków z polskiej sceny rapowej. Duży wybór to różnorodność, tak więc na pewno znajdziesz u nas coś na Twój gust. Rap płyty w rozsądnych cenach to dobra inwestycja. Będziesz miał o czym pogadać z ziomkami na dzielni ? a może wpadnie Ci do głowy szalony pomysł, żeby samemu zarapować? Wszystko zaczyna się od płyty hip hop, więc wbijaj na Unhuman.pl i przeglądaj naszą ofertę bez oporów!

pixel