Czapki snapback

( ilość produktów: 9 )
KoloryKolory
+ Rozwiń- Ukryj
MarkaMarka
RozmiaryRozmiary
  • Ubrania
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Pokaż tylko Pokaż tylko

Od wielu lat dużą popularnością cieszą czapki snapback. Są znakomitym uzupełnieniem wielu ulicznych stylizacji, mają także walory praktyczne. Podczas deszczu mogą nas ochronić przed opadami, a w słoneczne dni przed nadmiarem słońca. Weszły one do odzieżowego ?arsenału? zwolenników muzyki hip-hopowej, kibiców oraz każdego, kto ceni streetwearowy luz. Starannie wykonane i odporne na zużycie modele czapek czekają na Unhuman.pl. Wszystkie czapki z daszkiem jakie można u nas kupić to wyroby z wysokiej półki.

Snapback -  miejskie czapki dla facetów

Lata mijają, ale pewne rozwiązania sprawdzają się zawsze. Szeroka gama czapek z daszkiem zawsze była chętnie noszona przez facetów. Ich wygląd stopniowo się zmieniał, a duży wpływ miał na to rozwój stylu hip-hop. Obecnie czapki snapback są w pewnych kręgach kojarzone właśnie z tą muzyką, choć oczywiście może nosić je każdy, komu zależy na wygodzie. W naszym sklepie na Klientów czekają modele świetnych marek ? 47 Brand, Cayler & Sons czy Extreme Hobby to niektóre przykłady. Stylowe czapki z daszkiem wysyłamy do nabywców ekspresowo.

Snapbacki są to aktualnie najpopularniejsze nakrycia głowy. Noszą je Gwiazdy Rock'a, Rapu ale również sportowcy różnych dyscyplin. Przez posiadającą z tyłu panelu plastikową regulację czapki zyskały fanów w wielu krajach. Spowodowało to falę, której poddały się praktycznie wszystkie aktualnie liczące się marki odzieżowe. Snapbaki lub też  Snapy są wygodne i posiadają klasyczny design pochodzący z lat 90. Najbardziej znaną marką, która posiadała w swojej kolekcji tego typu czapki jest Starter. Można ich szukać również w New Era, Mitchell & Ness czy Cayler & Sons. Na polskim rynku są to głównie spotykane nakrycia głowy produkowane przez Demonologia, Brain Dead Familia, WSRH czy El Polako.

pixel