Paski

( ilość produktów: 1 )

Żadne spodnie nie wyglądają dobrze bez paska do spodni z dobrą klamrą. Wykonane w różnych materiałów: skóry, płótna czy polimerów cieszą się ogromną popularnością. Jest to akcesorium używane zarówno przez Panie, jak i mężczyzn niezależnie od wieku. Na szczególną uwagę zasługuje metalowy element łączący dwa końce, czyli klamra. Są wykonane zazwyczaj z aluminium (i nie pomalujesz Krzychu!) lub innego metalu, ale nie oszukujmy się, najważniejsza jest zdobiąca ją grafika. W naszej ofercie znajdziesz męskie paski do spodni takich marek jak Nervous, Patriotic, Diil Gang, ale nie zapomnieliśmy o fanach NFL i MLB, wśród których znajdziesz licencjonowane loga najlepszych drużyn swoich lig. New York Yankees, LA dodgers czekają na Twoje spodnie!

Modne paski męskie z klamrą od Stoprocent i Prosto

Jak powinny wyglądać modne paski do spodni ? męskie? W tej kategorii sklepu Unhuman.pl znajdziesz kilka interesujących odpowiedzi na to pytanie. Na pierwszy plan wybijają się Razory od Stoprocent, czyli paski, w których klamra przypomina solidną żyletę, a w środku dodatkowo wycięte jest logo producenta. Stylowe wykończenie połączone zostało z klasyką ? to ekskluzywne paski męskie skórzane w wersji czarnej lub brązowej. Ten sam kultowy producent ma dla Ciebie również opcję ze standardową, prostokątną klamrą. A jeśli za skórą nie przepadasz lub szukasz czegoś do luźniejszej stylówy, przyjrzyj się naszym paskom parcianym męskim. Prosto oferuje modele z metalowymi klamrami ozdobionymi wytłoczeniem z ?herbem? marki ? dobry wybór dla fanów tego brandu, którzy mogą teraz dumnie prezentować logo ulubionego producenta na pasku spodni.

Parciane paski do spodni

Przyznasz, że na brak różnorodności w tej kategorii nie można narzekać! Oprócz produktów Prosto i Stoprocent, oferujemy też paski męskie z klamrą m.in. od Iriedaily, Carhartt oraz Nervous. W efekcie dostajesz do wyboru paski parciane z klamrą i skórzane paski do spodni w kilku opcjach klasycznych, a także całej masie barwnych wariantów. Do gustu mogą przypaść Ci szaroniebieskie męskie modele od NRVS lub bordowy Moro Sport, gdy lubisz wyraziste barwy. Zabraknąć nie mogło również kultowego nie tylko do spodni wzornictwa moro. A wszystko to w sensownej cenie i z programem lojalnościowym na dokładkę.

pixel