- Okulary przeciwsłoneczne Pit Bull.
- Filtr UV400.
- Soczewki: REVO.
- Polaryzowane TAC >1mm.
- Okulary są w komplecie z oryginalnym skórzanym etui.











Okulary przeciwsłoneczne z najnowszej kolekcji PIT BULL WEST COAST – HOFER
Elegancki designerski ponadczasowy wygląd.
Cienkie oprawki w kolorze złotym wykonane ze stali szlachetnej.
Szerokie zauszniki wykonane z tworzywa w stylu “turtle shell”.
Jednolite brązowe szkła.
Wykonane z najwyższej jakości materiału który jest wytrzymały na uderzenia, elastyczny oraz ma właściwości antyalergiczne.
Soczewki polaryzowane TAC o grubości ponad 1mm dodatkowo chronione specjalną warstwą tworzywa odpornego na ścieranie i pękanie.
Zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz eliminują 99% odblasków świetlnych.
Szkła zastosowane w okularach mają idealną przejrzystość oraz zapewniają pełny komfort widzenia.
Dzięki warstwom ochronnym szkła zachowują stabilność, nie kurczą się oraz nie ulegają rozwarstwieniu.
Specjalna powłoka REVO o wielowarstwowej strukturze, która chroni wzrok przed skutkami oddziaływania promieniowania ultrafioletowego oraz ogranicza ilość ciepła dopływającą do naszych oczu.
Okulary z powłoką REVO gwarantują wysoki kontrast, jak również precyzyjne odwzorowanie wszystkich barw.
Napis PIT BULL WEST COAST na zausznikach oraz na lewej soczewce.
Okulary są w komplecie z twardym stylowym etui zapinanym na zamek oraz woreczkiem z mieszka pełniącego rolę ściereczki.
Dane techniczne:
Materiał oprawek: Grilamid TR90 (NYLON), poliwęglan.
Soczewki: REVO, polaryzowane TAC >1mm, filtr UV 400 który blokuje 3 zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Kategoria przepuszczalności światła i stopień przyciemnienia szkieł: kat. 3 (8%-18%) intensywne światło słoneczne.
Wymiary: Odległość między zawiasami: 13,3 cm, wysokość szkieł z oprawką: 4,2 cm.