BIURO OCHRONY RAPU

( ilość produktów: 324 )

BeOeR Synu, rapu fanatyk! Ciuchy BOR zawsze kojarzone są z Paluchem – byłym członkiem AIFAM, a obecnie jednym z najpopularniejszych polskich raperów. Za projektowanie ubrań odpowiada w dużej mierze sam Paluch. Biuro Ochrony Rapu w sklepie Unhuman.pl to kolekcja dla pań i panów – bluzy, t-shirty, tank-topy i spodnie dresowe oraz jogger oparte o niepowtarzalne wzory. Wraz z ostatnią płytą '10/29' BOR wypuściło naprawdę kozacką kolekcję bluz z kapturem, koszulek, long sleeve'ów i czapek snapback. Wszystko do sprawdzenia u nas! Sprawdź, który produkt najbardziej trafia w Twój gust i pomóż nam chronić elitarny styl, reprezentując BOR na swojej dzielni! A każdy z Was to SZAMAN!!!

Męskie bluzy Biuro Ochrony Rapu w sklepie Unhuman.pl

Duża część katalogu odzieży BOR to bluzy z charakterystycznym B, dobrze rozpoznawalnym przez każdego miłośnika tej kultowej marki. Wielki nadruk na plecach czy subtelne zdobienie z przodu? Bluzy Biuro Ochrony Rapu dostępne są w wielu interesujących wariantach, więc możesz nosić oznakowania BeOeR zgodnie z własną stylówą. Nie zabrakło też podstawowych fasonów mody ulicznej. Oprócz prostych bluz, masz do wyboru wersje z przednimi kieszeniami i kapturem.

Na pokazanie swojej rapowej przynależności pozwolą Ci też t-shirty Biuro Ochrony Rapu. Tu również znajdziesz bogaty wachlarz koszulek z logo Biura Ochrony Rapu w różnych opcjach: od B, poprzez BOR na BORCREW kończąc.

Kultowa odzież BOR w dobrej cenie

Jak widzisz, ceny w tej kategorii naszego sklepu są w dużej mierze poprzekreślane - to dlatego, że w Unhuman.pl często można trafić dobrą promkę. Dzięki temu łatwo wyhaczysz ubrania BOR za niewielką kasę. Dotyczy to nie tylko bluz i koszulek BOR, ale też pozostałej części naszej oferty.

Wiele modeli z proponowanej przez nas odzieży BOR to długie spodnie - joggery i dresy. Jedne i drugie świetnie nadają się do zwykłego wyjścia na miasto, ale będą też wygodne, jeśli jeździsz na desce lub BMX-ie. Natomiast joggery Biuro Ochrony Rapu, zwłaszcza w wersji jeansowej, polecamy tym, którzy chcą zachować uliczny styl w pracy, na studiach czy w szkole.

KategoriaKategoria
+ Rozwiń- Ukryj
KoloryKolory
+ Rozwiń- Ukryj
RozmiaryRozmiary
  • Ubrania
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel