Prosto Klasyk

( ilość produktów: 6 )

Prosto Klasyk - ta nazwa mówi sama za siebie. To najbardziej rapowe i uliczne wzory ciuchów od Sokoła i spółki, osadzone w starej szkole. Znajdziesz tu spodnie, w tym dresowe i baggy, bluzy, koszulki, skarpetki czy nerki. Jakość tego stuffu potwierdzi każdy, komu bliskie są wybuchowe składniki tworzące kulturę hip-hop. Nie ważne, czy biega o ubrania damskie, czy męskie - jest prosto i klasycznie!

Prosto ubrania – must have fanów hip hopu!

Każdy miłośnik hip hopu doskonale zdaje sobie sprawę, że to nie tylko rodzaj muzyki, ale przede wszystkim hip hop to styl życia. Bardzo jest też moda! Często po samym ubiorze można wielbicieli tej muzyki. Dlatego ogromną popularnością cieszą się bluzy prosto, a także inne elementy garderoby. Chyba nie ma szanującego się fana hip hopu, który nigdy nie słyszał o tej marce. Sklep prosto to bardzo popularne miejsce! Ubrania od raperów pomogą wyrazić siebie i podkreślić przynależność do pewnej grupy. W końcu Prosto Klasyk to nie są zwykłe ubrania, to głównie sposób bycia i metoda na wyrażenie siebie.

Sklep prosto – oryginalne bluzy raperów!

Prosto Wear to nie tylko ubrania, ale przede wszystkim styl życia. Jednoczą pewną subkulturę, ale też często wybierane są przez osoby spoza tego kręgu. Bluza Prosto zaprojektowana przez słynnych raperów to prawdziwa gratka dla wielu ludzi. Nie zapominajmy, że ta firma odzieżowa powstała na bazie wytwórni płytowej Prosto Label, a jej założycielem jest słynny warszawski raper Sokół. Natomiast rzeczy Prosto Wear wybiera wielu artystów współpracujących z wytwórnią, m.in. Diox, Hades, VNM, Kękę oraz Kaen. W sklepie unhuman.pl znajdziecie szeroki asortyment. Największym zainteresowaniem cieszą się: dresy prosto, kurtki prosto, czapki prosto, a także bluzy prosto.

Prosto sklep – raj dla każdego hip hopowca!

Warto pamiętać, że Prosto sklep w unhuman.pl to prawdziwy raj dla każdego fana hip hopu. Obecnie marka tak się rozrosła, że według wielu stanowi kwintesencję stylu streetwearowego. W kolekcji znajdziemy najpopularniejsze elementy tego ubioru. Nie zapominajmy również, że prosto – koszulki często mają głęboki przekaz. To sprawia, że liczba fanów tej marki stale się powiększa. Ty również możesz dołączyć do tej grupy!

KategoriaKategoria
KoloryKolory
RozmiaryRozmiary
  • Ubrania
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
pixel