Blog

Rodzaje czapek z daszkiem - świat streetwearu
Warto przyjrzeć się bliżej najbardziej popularnym modelom czapek z daszkiem, żeby wiedzieć czego szukać w naszym sklepie. Jeśli zastanawiasz się jakie są rodzaje czapek z daszkiem, to podrzucamy Ci niżej ściągę z kultowych już typów.
Czytaj więcej
Jak nosić czapkę z daszkiem?
Pamiętaj, że to jak nosisz czapkę z daszkiem jest elementem Twojego stylu ubierania się i stylu bycia. Nie zapominaj o tym, gdy będziesz wybierać kolejne nakrycia głowy.
Czytaj więcej
Jak wyczyścić czapkę z daszkiem?
Jeżeli Twoje snapbacki, fullcapy, czy truckery zawsze mają dobrze wyglądać, to musisz odpowiednio o nie dbać. Jak? Podpowiemy Ci jak wyczyścić czapkę z daszkiem i czego nie robić, żeby jej nie zniszczyć.
Czytaj więcej
Spotnie baggy czy joggery? Co to? Co wybrać?
Podoba Ci się styl streetwearowy, planujesz zakupy, ale nie do końca orientujesz się, na czym polegają różnice pomiędzy popularnymi fasonami ubrań? Ten poradnik jest dla Ciebie! Z jego pomocą szybko zdecydujesz, jaki model będzie bardziej odpowiedni - spodnie jogger czy baggy.
Czytaj więcej
Streetwear - skąd się wziął?

Definicja słowa streetwear jest niejednoznaczna. Choć angielska nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza modę uliczną, termin ma nieco głębszy sens. Najpiękniejszą cechą streetwearu jest to, że ewoluuje wraz z jego odbiorcami i nie jest dyktowany przez wielkie domy mody. A zatem jak ukształtował się popularny obecnie trend i co go wyróżnia?

Czytaj więcej
pixel